Hakkımızda

Aşkın Çomakoğlu - İzonet İzolasyonİzonet İzolasyon 1999 yılında Aşkın Çomakoğlu tarafından Antalya'da kuruldu. 1991 yılında SİKA Yapı Kimyasalları ile yalıtım sektörüne adım atan Aşkın Çomakoğlu, 1998 yılında bu firmadan ayrılarak tecrübesini kendi kurduğu İzonet İzolasyon'a aktarmayı başardı. Su yalıtımı konusunda teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç olan Antalya'da bu açığı kapatmak ve hizmet verebilmek için faaliyetlere başlayan İzonet İzolasyon bu konuda başarılı çalışmalara imza attı.

Profesyonel Çözüm

Yapısal ve doğal kaynaklar su yalıtımı, yapısal güçlendirme, endüstriyel zemin kaplamaları, karbon fiber tekne ve kompozit malzemeler ve restorasyon konularında faaliyetlerini sürdüren firma, günümüzde de gelişen teknolojileri takip ederek, sektörün ihtiyaçların yönelik profesyonel çözümler üretiyor. Su yalıtım sektöründe yapı kimyasalları satışı ve uygulamalarını yapan firma, suyun insan hayatındaki en önemli faktör olduğunu dikkate alarak ciddi bir çalışma prensibiyle hareket ediyor.

Maksimum Özen

Çevrenin, doğal kaynakların korunması ve yapıların güvenliği için maksimum özen gösteren İzonet İzolasyon, uzman kadrosu, detaylı çözüm önerileri ve teknik desteği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İzonet İzolasyonun sorunları en ekonomik ve en doğru şekilde çözebileceğini belirten AŞkın Çomakoğlu, "Müşterilerimiz teknik destek alarak, satış öncesi ve satış sonrası hizmetimize devam edeceğini bilmelidirler" dedi.

Tecrübesiyle Öne Çıkıyor

Firma olarak turizmin başkenti Antalya ve çevresinde çok yıldızlı tatil köyü projelerinde, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli projelerde; su yalıtımı, yapısal güçlendirme, endüstriyel kaplama alanlarında çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Çomakoğlu, "10 yıla yakın süredir yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde kendimizi geliştirerek ve önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşarak tedarikçilerimize hizmet vermekteyiz." dedi.

Hedefi Büyük

İzonet İzolasyon'un hedefleri hakkında da bilgi veren Çomakoğlu, "Firmamızın karbon fiber ile güçlendirme işlerinde yaptığı çalışmalar ve deniz taşıtları sektörüne bilgi birikimimizin aktarılması ilk hedefimizdir. Yapı kimyasallarında bağlı bulunduğumuz dünya devi SİKA bünyesindeki farklı iki malzemenin birleştirilmesi işini yapan kimyasallar, kompozit yapı ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. İkinci hedefimiz de kompozit yapı elemanları üretimi yapmaktır."

Aşkın Çomakoğlu
Restoratör